KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 14533203
nr 1453 3203
Ken Löfgren
(f. 1940), Sverige
Grafiskt blad, "Nuevo". Signerad, numrerad 72/100. Giclee fine art. Bildmått: 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 26x20 cm, oramat löst blad
Ken Löfgren, svensk bildkonstnär född 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2022
kl 18:51:24
7/3 14:06:53